м. Львів вул. Городоцька 214
(068) 082 11 58 (099) 012 97 30 hydroklas@gmail.com

Ремонт гідросистеми екскаватора

Ремонт гідросистеми екскаватора

Уся гідросистема екскаватора являє собою складну магістраль з великою кількістю шлангів та складних гідровузлів. Оскільки у екскаватора практично усі його рухомі частини керуються гідравлікою, він являє собою дуже складну систему, в основі якої основний гідронасос.

Екскаваторні гідронасоси бувають різних типів. Найчастіше основним гідронасосом екскаватора є насос здвоєного типу. Даний гідронасос являє собою дуже складний гідравлічний вузол, оскільки для його діагностики та налаштування використовується спеціальне обладнання завдяки якому можливе точне налаштування та виставлення усіх параметрів для нормальної роботи агрегата.

Насоси здвоєного або спареного типу успішно ремонтуються. Якщо Ви замітили, що насос не справляється з поставленою задачею або почули сторонні шуми, гул, гуркіт, то вам терміново слід звернутися за допомогою до спеціаліста, а це в свою чергу може зекономити ваш час та гроші, адже ремонт може обійтися заміною однієї або кількох деталей. Це, звичайно ж, краще, ніж заміна цілого гідровузла.

Запчастини для гідромоторів можна замовити на нашому сайті у вкладці «каталог товару»