м. Львів вул. Городоцька 214
(068) 082 11 58 (099) 012 97 30 hydroklas@gmail.com

Виготовлення гідравлічних манжет.

Металообробка.

ТОВ “Гідроклас” пропонує наступні послуги з металообробки та виготовлення різноманітних видів деталей та механізмів. Працюємо з різноманітними матеріалами, такі як кольорові метали, сталі різних марок, нержавійка, капролон, фторопласт та ін. Роботи проводяться з матеріалами як і своїми так і з матеріалами замовника. На даний момент ми пропонуємо вашій увазі токарні та фрезерні види робіт з металообробки.

  • токарні роботи
  • фрезеруванн
  • шліфовка (плоска станок 3Г 71) та кругла шліфовка до 1000 мм.
  • зварка напівавтоматична та дугова

Виконуємо як одиночні замовлення клієна так і серійні виготовлення різних складних виробів, деталей, механізмів, металевих конструкцій та ін за кресленнями, або зразками замовника. Вартість замовлень залежить від багатьох факторів тобто складність проведенних робіт, тип матеріалів та ін.

 

Виготовлення ущільнень є дуже цікавою та рентабельною темою на ринку гідравліки, оскільки резино – технічні вироби присутні майже у всіх вузлах гідравліки. Ущільнення бувають різних типів конфігурації, виготовляються також з різних типів матеріалів, резини, пластику, поліуретану, тефлону та ін.

При ремонті будь-якого гідровузла, часто стоїть питання про підбір оригінальних ущільнень. Буває так, що розмірів та типів ущільнень немає у наявності, тому замовляти їх потрібно за кордоном, відповідно доставка товару може тривати від декількох днів до тижнів, в залежності від того, в якій країні здійснюється замовлення. У випадках, коли немає змоги чекати, кращим варіантом буде виготовлення ущільнень за розмірами та зразком замовника. Зазвичай цей процес триває від декількох годин до двох днів, в залежності від складності та кількості замовлення.