м. Львів вул. Городоцька 214
(068) 082 11 58 (099) 012 97 30 hydroklas@gmail.com

Виготовлення РВТ

Ми живемо у сучасному світі, де на автомобілях, приладах, спецтехніці та в інших галузях промисловості використовуються гідросистеми. Система гідравліки складається з багатьох вузлів, але всі вони з’єднуються між собою рукавами високого або низького тиску. Як і усі запчастини, вони теж мають свій певний період експлуатації. Тому періодично потрібно проводити огляд та в разі необхідності заміну.

Для виготовлення гідро-рукава, використовується спеціальне обладнання для порізки, зачистки, обжинки муфт та фітингу.  Слід зазначити, що обжимка шлангів також є не простою справою, оскільки фітенги є різних діаметрів в наслідок чого рівень обжимання їх буде різнитсь та матиме свій певний діапазон обжиму. Тому, такі роботи повинні виконуватись спеціалістом якісно та радійно.

Наша компанія надає послуги з виробництва рукавів високого тиску для різних типів гідравліки. Також у нас можна придбати обладнання, шланги та фітинг для виробництва гідравлічних рукавів високого тиску.

Часто буває, що новий рукав не попрацювавши навіть декілька годин, виходить з ладу. Таке буває найчастіше з неякісними запчастинами (фітингом та шлангом). Тому, щоб не було всіляких неприємних ситуацій, ми використовуємо лише якісний фітинг та рукава.