м. Львів вул. Городоцька 214
(068) 082 11 58 (099) 012 97 30 hydroklas@gmail.com

Виготовлення РВТ.

Виготовлення та ремонт рукавів високого тиску. (РВТ)

Ми живемо у сучасному світі, де на автомобілях, приладах, спецтехніці та в інших галузях промисловості використовуються гідросистеми. Система гідравліки складається з багатьох вузлів, але всі вони з’єднуються між собою рукавами високого або низького тиску. Як і усі запчастини, рукава високого тиску теж мають свій певний термін експлуатації. Тому, час від часу потрібно робити їх обслуговування або заміну (Р.В.Т.).

Щоб виготовити гідравлічний шланг, потрібне спеціальне обладнання для різки рукавів, зачистки, обжинки муфт та фітингу.  Слід зазначити, що обжимка шлангів також не проста справа, оскільки кожен шланг та фітинг є різним, та рівень їх обжинки є різним. Тому, такі роботи повинні виконуватися спеціалістом.

Наша компанія надає послуги з виробництва рукавів високого та низького тиску для різних видів гідравліки. Також у нас можна придбати обладнання, шланги та фітинг для виробництва рукавів високого тиску.

Часто буває, що новий рукав не попрацювавши навіть декілька годин, виходить з ладу. Таке буває найчастіше з неякісними запчастинами (фітингом та шлангом). Тому, щоб не було всіляких неприємних ситуацій, ми використовуємо лише якісний фітинг та рукава. (Р.В.Т.)