м. Львів вул. Городоцька 214
(068) 082 11 58 (099) 012 97 30 hydroklas@gmail.com

Ремонт гідромотора

Гідромотор є дуже важливим вузлом в системі гідравліки, тому і ціна на нього може бути дуже високою. Слід пам’ятати, що для належної роботи гідромотора, потрібно дотримуватися усіх правил технічного обслуговування техніки, або агрегатора.

Ремонт гідромотора

Якщо сталося так, що Ваш гідромотор вийшов з ладу, то Вам необхідно терміново зупинити техніку. Адже ми пам’ятаємо, що гідромотор – це річ не дешева! Тому, своєчасна зупинка техніки збільшить шанси на те, що гідромотор підлягатиме реставрації, а це в свою чергу зекономить Ваш бюджет, адже не доведеться купувати новий.

Варіанти несправностей гідромоторів

  • Послаблення кріплення гідромотора
  • Підвищення корпусного тиску
  • Руйнування гумо-технічних виробів
  • Виникнення сторонніх шумів
  • Провертання або знос підшипників
  • Виникнення тріщин в корпусі

Також слід зазначити, що гідромотори аксіально-поршневого типу з похилим блоком циліндрів або з похилою шайбою – аналогічний ремонту насосів.

Технологія ремонту гідромоторів радіально-поршневого типу кардинально відрізняється від ремонту інших. Тому, для таких робіт потрібні спеціальні пристосування для відновлення працездатності ряду дорогих деталей (наприклад, ротор),  так як їх заміна на новий робить ремонт нерентабельним.

Типи гідромоторів: аксіально-поршневі, високо обертові, агрегатні із знижуючим планетарним редуктором і гальмівним механізмом –  успішно ремонтуються.