м. Львів вул. Городоцька 214
(068) 082 11 58 (099) 012 97 30 hydroklas@gmail.com

Ремонт гідравлічних розподільників

Ремонтуємо односекційні і багатосекційні розподільники:

Насамперед хочу сказати що, ремонт багатосекційних гідророзподільників дуже складний процес, так як вони включають в себе десятки складних маніпуляцій. Тому, при діагностиці потрібно насамперед перевірити кожну із секцій, що робить ремонт досить трудомістким та займає багато сиси та часу .

Тому з одного боку, перевірка запобіжних і редукційних клапанів та відновлення їх працездатності.

А з іншого боку, бувають пошкодження полости корпуса задири золотників, або заклинювання в золотникових парах, коли для відновлення працездатності механізму потрібно заново виготоввити золотник та розгорнути отвір для золотника за ремонтним розміром. При цьому, слід памятати що запчастини ремонтного розміру здебільшого виготовляєтся самостійно з дотриманням усіх виробничих технологій для цьго потрібно  (легована сталь, термообробка, норма точності) тому ця справа не є така проста, і вимагає високої кваліфікації персоналу.
Завдяки високій кваліфікації нашого персоналу, ми виконуємо подітного виду і складу робіт.

Ми пропонуємо вам високоякісну діагностику гідравліки і гідравлічного устаткування на об’єкті клієнта. Ми з готовністю здійснимо всі види робіт з усунення дефектів і приведення в робочий режим вашої техніки. Виїзний ремонт гідравліки не тільки істотно заощадить ваш час і сили, а й скоротить фінансові витрати на транспортування агрегатів.
Наша виїзна бригада надає наступний спектр професійних послуг:

Ремонт гідравліки спецтехніки (крана маніпулятора, екскаватора та ін.).
Ремонт гідроциліндрів вітчизняного та іноземного виробництва.
Діагностика та ремонт гідронасосів.
Ремонт гідромотора.
Ремонт гідророзподільників.

Все що вам потрібно зробити – це дати детальну інформацію про поломку (описати за яких умов зламалася техніка). На основі отриманої інформації наша виїзна бригада підготує необхідне обладнання, запчастини та інструменти і приїде в короткі терміни, щоб знову привести вашу техніку в робочий стан!