м. Львів вул. Городоцька 214
(068) 082 11 58 (099) 012 97 30 hydroklas@gmail.com

Ремонт гідравлічних розподільників

Насамперед хочу сказати що, ремонт багатосекційних гідророзподільників являє собою складний процес, так як вони включають в себе десятки складних маніпуляцій. Тому, при діагностиці потрібно насамперед перевірити кожну із секцій, що робить ремонт досить трудомістким та займає багато сили та часу .

Тому з одного боку, перевірка запобіжних і редукційних клапанів та відновлення їх працездатності.

А з іншого боку, бувають пошкодження поверхні корпуса, задири золотників, заклинювання в золотникових парах. Адже для відновлення працездатності механізму потрібно заново виготоввити золотник та розгорнути отвір золотника, за ремонтним розміром. При цьому, слід памятати що запчастини ремонтного розміру здебільшого виготовляєтся самостійно з дотриманням усіх виробничих технологій. Для таких цілей потрібна  (легована сталь, термообробка, норма точності) тому ця справа є досить складним процесом і вимагає високої кваліфікації персоналу.
Завдяки високій кваліфікації нашого персоналу, ми виконуємо такі види робіт.

Ми пропонуємо вам високоякісну діагностику та ремонт гідравліки і гідравлічного устаткування. Також ми з готовністю здійснимо всі види робіт з усунення дефектів і приведення в робочий стан вашої техніки.

Все що вам потрібно зробити – це дати детальну інформацію про поломку (описати за яких умов та причин вийшла зладу техніка). На основі отриманої інформації наша виїзна бригада підготує необхідне обладнання, запчастини та інструменти і приїде в короткі терміни, щоб знову привести техніку в робочий стан!