м. Львів вул. Городоцька 214
(068) 082 11 58 (099) 012 97 30 hydroklas@gmail.com

Ремонт екскаваторів у Львові: про якість, види та особливості

Поломка будівельної або землерийної техніки може повністю зупинити роботу. Її полагодження повинне бути швидким і якісним, щоб вам не довелося звертатися кожні 3-6 місяців. Вузол гідравліки, навіть після ремонту, функціонує 3-4 роки мінімум. Велика кількість організацій і сервісів, тому важко знайти підходящого виконавця. Як його відрізнити в масі непрофесіоналів і піде мова в цій статті.

Ну а якщо вам не хочеться читати текст внизу, просто зверніться в компанію Hydroklas і замовте ремонт екскаваторів з гарантією. Все далі перераховані риси нам притаманні.

Ремонт гідравліки екскаватора у Львові

Вузька спрямованість або повний спектр – запорука якості

Сьогодні маса служб, що займаються обмеженим спектром операцій. Зазвичай це невеликі організації з 3-4 фахівцями середнього рівня. В силу малого бюджету вони економлять на деталях. А самі недобросовісні ставлять зношені компоненти. Тому краще звертатися у великі фірми, що надають повний спектр робіт в потрібному напрямку. Ось Hydroklas спеціалізується на гідравлічній техніці будівельних і землерийних машин. І в цьому плані ми беремося за будь-яку роботу.

Види ремонту екскаваторів

  • Ремонтуєм гідравлічні насоси;
  • Ремонтуємо гідромотори та розподільники;
  • Відновлюємо, міняємо циліндри, редуктори;
  • Обробляємо металеві предмети;
  • Виготовляємо РВД;
  • Замінюємо фільтри.

Так частою поломкою екскаватора в зимовий час стає руйнування зварних швів, металоконструкцій – ми їх відновимо. Подібних нюансів багато, але всі вони вирішуються. Ознайомтеся з нашим сайтом. А краще зателефонуйте або напишіть.

Ціни на ремонт екскаваторів у Львові

Діагностика гідравліки екскаватора

Ремонт важких машин і їх устаткування – дороге задоволення. Націнка в 1-2% обіцяє втрату великих сум. Якщо за хорошу роботу ще можна доплатити, то віддавати гроші понад норму за деталі вже не можна. Так маленькі фірми змушені купувати комплектуючі у роздрібних продавців, в кращому випадку у дрібних дистриб’юторів. В результаті їх клієнт оплачує 5-15% націнки магазину.

Компанія Hydroklas спеціалізується тільки на одній сфері діяльності – лагодження гідравліки і супутніх вузлів, ми можемо собі дозволити замовляти всі деталі оптом і прямо з заводу. З цієї ж ціною ви отримуєте їх під час обслуговування.

Б/У або нові запчастини для ремонту екскаватора використовувати?

При наявності грошей ми завжди рекомендуємо ставити нові компоненти. На них часто є гарантія. Найімовірніше, ви один раз замовте елемент і більш про нього не згадаєте. Відносно підтриманих складових, то вони затребувані навіть більше. У нас ви зможете знайти і такі. Їх робочий ресурс зазвичай витрачений на 20-35%. Сумнівними позиціями ми каталог не заповнюється, тому Б/У запчастин в ньому не так багато. Зателефонуйте і уточніть їх наявність, якщо вам вони потрібні. Ми щось придумаємо.

Ремонт екскаватора на місці

Хто повинен робити ремонт екскаватора

Так вже вийшло, що в країні гостра нестача персоналу з технічними знаннями. Найпопулярніші напрямки в навчальних закладах – менеджмент, економіка, офісні професії. Майстрів по ремонту багатьом організаціям доводиться готувати в процесі роботи. Природно, що у таких «фахівців» якість ремонту нижче, ніж у людей, які вчились кілька років. Коли мова йде про дорогу техніку, ризикувати навряд чи комусь захочеться. Але сьогодні у вас є вихід – це звернення в компанію Hydroklas.

Ми наймаємо людей зі стажем від 5 років. Вони повинні мати практичний досвід. До того ж вони отримують багато грошей – плинності кадрів тут немає, як і збоїв у виконанні заявок, чим ми заслужено пишаємося. Це принесе вам користь. Телефонуйте, консультуйтеся і замовляйте ремонт гідросистеми екскаватора.