м. Львів вул. Городоцька 214
(068) 082 11 58 (099) 012 97 30 hydroklas@gmail.com

Надійна гідравліка від української компанії Hydroklas

Якісна гідравліка, створена на основі інноваційних розробок і постійного вдосконалення механізмів, дозволяє підвищити продуктивність компаній промислової галузі.

Сучасне гідравлічне обладнання від надійного виробника – гарантія стабільної роботи заводів і підприємств важкої промисловості.

Гідравліка: сфера застосування

Гідравліка: сфера застосування

  • Устаткування з гідравлічним приводом використовується в будівництві металоконструкцій, на металургійних підприємствах і при спорудженні гребель, шлюзів, мостів, оснащення шахт і електростанцій.
  • Затребувані гідроустановки в дорожньо-будівельній техніці, машинах для лиття, у виробництві спецобладнання, а також у багатьох областях суднобудування.
  • Від них залежить коректна робота підйомних механізмів, пресів і металорізальних верстатів, контроль за операціями в промисловому машинобудуванні.
  • Активно використовуються елементи гідроприводів в сільгосптехніки, будівельних і дорожніх агрегатах.
  • Гідравліка впроваджується і в область альтернативної енергетики.

Гідромотори та гідронасоси

  • Гідравлічні мотори – елементи гідроприводу, які володіють компактностнимі габаритами, довгим терміном служби і надійними комплектуючими. Вибирають гідромотори, виходячи з характеристик робочого тиску і обсягу, крутного моменту, ваги і частоти обертання.
  • Ефективність гідронасосів як елемента гідравлічних машин виражається в якісному перетворенні енергії. Вибір техніки заснований на робочому обсязі і тиску, конструкційних особливостях і продуктивності насоса.

Замовлення гідравлічного обладнання

Замовлення гідравлічного обладнанняВ українській компанії Hydroklas можна вибрати найякісніші, недорогі і надійні гідромотори, а також купити гідронасоси поршневі  в самому широкому асортименті.

Тут можна замовити послуги досвідчених, кваліфікованих майстрів в сфері діагностики, ремонту і обслуговування гідравлічного устаткування. Фахівці виконують ретельну діагностику і монтаж гідравліки на всі різновиди спецтехніки та автомобілів.

Вигідно купити гідромотори з можливістю відремонтувати техніку при необхідності, відновити будь-які елементи гідравлічного обладнання для спецмашин.

Підприємство давно зайняло свою нішу у вітчизняній сфері виробництва і ремонту гідравліки: співпраця з клієнтами будується на основі відповідального ставлення до справи, уважності і сумлінності в технічному обслуговуванні спецмашин. Це лояльні ціни, індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення і повний спектр супутніх послуг.