Hydroklas

пропонує наступні ви ди послуг:- по ремонту гідравліки, маніпуляторів, встановлення маніпуляторної установки, допоміжного обладнання на вантажні автомобілі, тягачі, сільськогосподарську, будівельну, та комунальну техніку;

Ремонтуємо насоси

аксіально-поршневого типу з похилою шайбою або з похилим блоком циліндрів. Високої кваліфікації вимагає ремонт здвоєних насосів з паралельним розташуванням качаючих вузлів (Komatsu,Hydroleduk,Hydromatik,Hitachi, Bosch- Rexroth і т.д.). У таких насосах крім відновлення працездатності потрібна синхронізація і настройка обох качаючих вузлів.Особливого підходу потребує ремонт насосів для закритих гідросистем з вбудованим підпитуючим насосом, де застосовується на відміну від інших методика контрольних випробувань.Роботи з кожним гідравлічним насосом починаються з діагностики та визначення причин відмови. У більшості випадків вона передбачає повне розбирання, огляд і мікрометраж деталей і визначення номенклатури ремкомплекта, що підлягає заміні.
відновлення або заміна несправних деталей гідронасоса;
використання оригінальних запасних частин або аналогів для ремонту;
настройка робочих параметрів гідровузла;
ремонт аксіально-поршневих гідронасосів;
терміновий ремонт гідравлічних насосів будь-якої категорії складності;
перевірка гідровузла на випробувальному стенді після ремонту;
Перш за все наші фахівці проводять діагностику гідронасосів, приймаючи після цього рішення за ступенем ремонту і необхідним запасних частин. Коли проводиться ремонт гідронасосів, то проводиться дефектовка, заміна гумових ущільнювачів, качаючого вузла, регулятора, вала, люльки, підшипників, налаштовуються регулятори тиску.

Ремонтуємо односекційні і багатосекційні розподільники:


Ремонт багатосекційних гідророзподільників дуже складний процес, так як вони включають в себе десятки компонентів, де можлива відмова. Тому, при діагностиці необхідно перевірити функціонування кожного з них, що робить ремонт досить трудомістким.

З одного боку, перевірка запобіжних і редукційних клапанів і відновлення їх працездатності.

З іншого боку, задири, ризики або заклинювання в золотникових парах, коли для відновлення працездатності потрібно нове виготовлення золотників і розгортання сполучених отворів за ремонтним розміром. При цьому, необхідно враховувати, що запчастин для цих цілей не проводиться, а виготовлення золотників (легована сталь, термообробка, норма точності) справа не проста, вимагає високої кваліфікації персоналу.
Проте, ми виконуємо подібні роботи.

Ми пропонуємо вам високоякісну діагностику гідравліки і гідравлічного устаткування на об'єкті клієнта. Ми з готовністю здійснимо всі види робіт з усунення дефектів і приведення в робочий режим вашої техніки. Виїзний ремонт гідравліки не тільки істотно заощадить ваш час і сили, а й скоротить фінансові витрати на транспортування агрегатів.
Наша виїзна бригада надає наступний спектр професійних послуг:

Ремонт гідравліки спецтехніки (крана маніпулятора, екскаватора та ін.).
Ремонт гідроциліндрів вітчизняного та іноземного виробництва.
Діагностика та ремонт гідронасосів.
Ремонт гідромотора.
Ремонт гідророзподільників.

Все що вам потрібно зробити - це дати детальну інформацію про поломку (описати за яких умов зламалася техніка). На основі отриманої інформації наша виїзна бригада підготує необхідне обладнання, запчастини та інструменти і приїде в короткі терміни, щоб знову привести вашу техніку в робочий стан!

Ремонт гідромотора

аксіально-поршневого типу з похилою шайбою або з похилим блоком циліндрів аналогічний ремонту насосів.

Однак, технологія ремонту гідромоторів радіально-поршневого типу кардинально відрізняється від ремонту інших і вимагає спеціальні пристосування для відновлення працездатності ряду дорогих деталей (наприклад, ротор), так як їх заміна на новий робить ремонт нерентабельним.

Інший тип гидромоторов - аксіально-поршневі високооборотні гідромотори, агрегатовані із знижуючим планетарним редуктором і гальмівним механізмом. Такі агрегати також, успішно ремонтуються.

Виготовлення, ремонт та реставрація гідроциліндрів:

заміна штока, поршня, кришки, проушин, ущільнень;
Ми надаємо таку послугу, як терміновий ремонт гідроциліндра - іноді чекати навіть невеликий час немає можливості. Здійснюємо гарантійний та післягарантійний сервіс гідравлічних циліндрів.

Ми проводимо ремонт редукторів спецтехніки

- ремонтуємо кранові та екскаваторні поворотні редуктори та, редуктора ходу. Працюємо з технікою відчизняних та іноземних виробників - Hyundai, JCB, Volvo, CAT та ін.

Ремонт редуктора
Діагностика всіх основних деталей і вузлів редуктора;
Демонтаж і розбирання редуктора;
Ремонт несправних елементів;
Заміна вузлів і деталей, що не підлягають ремонту;
Монтаж редуктора назад на спецтехніку;
Комплексна перевірка роботи техніки з установленим відремонтованим редуктором.
Завдяки нашим фахівцям ми виконуємо роботи в найкоротші терміни

Якщо у вашої спецтехнікитехніки є проблема з редуктором то потрібно задуматись про його ремонт. Це багатоетапний процес, що вимагає відповідного рівня професіоналізму, тому з питань ремонту краще звернутись до фахівців!

Hydroklas

Ремонт гідравлічних систем